Celine Dion skomentowała swój nowy wygląd. 50-letnia gwiazda postanowiła odnieść się do licznych komentarzy, który pojawiły się w ostatnim czasie w mediach na temat jej szczupłej sylwetki i odważnych stylizacji. Okazuje się, że gwiazda jest jak najbardziej zadowolona ze swojej figury oraz modowych wyborów i zupełnie nie obchodzi jej, czy to się komuś podoba czy nie.

- Robię to dla siebie. Chcę czuć się silna, piękna, kobieca i seksowna - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem ITV, Danem Woottonem.

Celine Dion nie ukrywa, że zmiany w jej garderobie nastąpiły po tym, jak sporo schudła, ale nie chce, aby media i fani dyskutowali na temat jej wagi.

- Jeśli coś mi się podoba, to nie muszę się z tego tłumaczyć. Nie zawracaj sobie tym głowy. Nie rób zdjęcia. Jeśli ci to się podoba, to jestem tu dla ciebie. Jeśli nie, to zostaw mnie w spokoju - dodała gwiazda.

Celine Dion komentuje swój wygląd i plotki o związku

Metamorfoza Celine Dion zaniepokoiła wielu jej fanów. Pojawiły się nawet głosy, że gwiazda może zmagać się z tak poważnymi zaburzeniami odżywiania, jak anoreksja czy bulimia. Piosenkarka twierdzi jednak, że swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza regularnym ćwiczeniom na siłowni i sali tanecznej. W treningach towarzyszy jej przystojny, młodszy od niej o 26 lat tancerz Pepe Munoz. Doprowadziło to zresztą do kolejnych plotek, że łączy ich coś więcej niż praca i przyjaźń. Gwiazda zaprzeczyła tym rewelacjom.

- Jest singielką. Media już komentują "O mój Boże, Rene dopiero co odszedł i już jest nowy mężczyzna". Tak, jest kolejny mężczyzna w moim życiu, ale nie w TYM sensie - ucięła plotki.

Zobacz najnowsze zdjęcia Celine Dion w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: CELINE DION ma nowego kochanka? Jej przyjaciel jest od niej młodszy o 17 lat!