Czy Celine Dion ma anoreksję? Takie pytanie zadaje sobie wielu internautów, którzy widzieli najnowsze zdjęcia kanadyjskiej wokalistki z odbywającego się właśnie w Paryżu tygodnia mody haute couture. Choć wykonawczyni przeboju "My Heart Will Go On" zachwyca tam kreacjami od najlepszych projektantów, to jej fani głównie martwią się o jej zdrowie. Wszystko z powodu figury gwiazdy, które zdaniem wielu jej miłośników ostatnio jeszcze bardziej schudła. Czy coś jest na rzeczy?

Wychudzona Celine Dion na Paris Fashion Week

Uwagę mediów z całego świata przykuły ostatnio zwłaszcza fotografie Celine Dion z wtorkowego pokazu mody Alexandre'a Vauthiera. Znana z zamiłowania do mody piosenkarka przyszła na pokaz nowej kolekcji haute couture francuskiego projektanta na sezon jesień-zima 2019/20. Gwiazda zjawiła się tam w imponującej sukni, która odsłoniła jej kościste ramiona i dekolt. Wygląd artystki wywołał na nowo spekulacje o tym, że laureatka pięciu nagród Grammy może cierpieć na poważne zaburzenia odżywania.

Przypomnijmy, że Celine Dion na początku 2019 roku odniosła się do powtarzających się komentarzy odnośnie swojego bardzo szczupłego wyglądu. Gwiazda powiedziała wtedy, że wszystko co, jest związane z jej wyglądem, robi wyłącznie dla siebie i nie obchodzą jej negatywne opinie na ten temat.

Zobacz najnowsze zdjęcia Celine Dion z Paryża w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Celine Dion odpowiada na krytykę swojego wyglądu: "Zostawcie mnie w spokoju"