Celine Dion ogłosiła Courage World Tour. W ramach europejskiej części tej światowej trasy koncertowej piosenkarka dwukrotnie wystąpi w Polsce. Wykonawczyni przeboju "My Heart Will Go On" zaśpiewa w Łodzi i Krakowie. Organizatorem wydarzeń jest agencja Prestige MJM, która ściągnęła nad Wisłę już takie gwiazdy, jak Justin Bieber, Jennifer Lopez, Justin Timberlake i Nicki Minaj. Przypomnijmy, że pierwszy - i jak dotąd jedyny - koncert Celine Dion w naszym kraju miał miejsce na krakowskich Błoniach w czerwcu 2008 roku w ramach trasy Chances World Tour. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat przyszłorocznych występów kanadyjskiej wokalistki w Polsce już teraz poniżej.

Celine Dion w Polsce 2020 - kiedy i gdzie?

Celine Dion wystąpi w Polsce dwa razy: w sobotę, 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi oraz dwa dni później - w poniedziałek, 25 maja w TAURON Arenie Kraków.

Celine Dion w Łodzi i Krakowie - bilety

Bilety na obydwa wydarzenia będą dostępne w trzech wariantach sprzedażowych:
- 30 września

Tego dnia o godzinie 10:00 ruszy przedsprzedaż biletów dla członków oficjalnego fanklubu artystki - Team Céline. Osoby zrzeszone w organizacji otrzymają informację, która wyjaśni im zasady wcześniejszego kupna wejściówek.

- 2 października

Przedsprzedaż na zasadach ogólnych prowadzić będą Prestige MJM i eBilet.
- Prestige MJM:
Klienci, którzy zakupili bilety na jakikolwiek koncert organizowany przez Prestige MJM w tym roku, począwszy od 1 stycznia i zakupili go przez stronę www.bilety.imprezyprestige.com, zaznaczając opcję przesyłania newslettera – otrzymają na swoje skrzynki e-mail wiadomość z linkiem, za pomocą którego będą mogli zakupić wejściówkę już 2 października o godzinie 10:00.
Współpraca z Radiem Złote Przeboje przewiduje również udostępnienie tego linku przez rozgłośnię. Szczegóły na antenie Radia Złote Przeboje oraz na www.facebook.com/zloteprzeboje/.
- eBilet.pl
Platforma eBilet.pl organizuje przedsprzedaż tego samego dnia dla użytkowników Allegro Smart. Więcej informacji na ten temat na stronie eBilet.pl.
Pula biletów w przedsprzedaży jest ograniczona.
- 4 października
W pierwszy piątek miesiąca, punktualnie o godzinie 10:00 uruchomiona uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na zasadach ogólnych. Wejściówki dostępne będą poprzez  www.bilety.imprezyprestige.com. Tego dnia spodziewany jest duży ruch na tej stronie. Jeśli osoby chcące kupić bilet nigdy z niej nie korzystały, mogą wcześniej zarejestrować swoje konto, potrzebne do dokonania transakcji. 

Ceny biletów na obydwa występy gwiazdy rozpoczynają się od 289 zł.

Zobacz zdjęcia z ostatnich koncertów Celine Dion w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: CELINE DION tak chuda jeszcze nie była. Zdjęcia z Paris Fashion Week przeraziły fanów [FOTO]