Celine Dion po wielu latach przerwy ponownie wystąpi w Polsce. Rekompensując polskim fanom długi okres oczekiwania na kolejny koncert, wokalistka zaplanowała w ramach trasy Courage World Tour wystąpić w naszym kraju aż dwukrotnie: 23 maja w Łodzi i 25 maja w Krakowie. Wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży dla fanklubu kanadyjskiej gwiazdy, poznaliśmy też dokładne rodzaje i ceny biletów. Okazuje się, że ci, którzy pragną zobaczyć wykonawczynię hitu "My Heart Will Go On" z bliska muszą liczyć się ze sporym wydatkiem.

Ceny biletów na koncerty Celine Dion w Polsce 2020

Na halowych koncertach Celine Dion w Polsce przewidziane są jedynie miejsca siedzące. Za miejsca w pierwszych rzędach na płycie, czyli najbliżej sceny, trzeba zapłacić od 2 tys. zł wzwyż. Najdroższe wejściówki kosztują nawet 2799 zł. Wchodzą one jednak w skład pakietu VIP. Im dalej od sceny, tym taniej. Miejsca w kolejnych rzędach na płycie kosztują odpowiednio 1600, 894, 683 i 578 zł.

Bilety na trybuny można kupić od 289 zł. Wejściówki na bocznej trybunie dolnej kosztują 604 zł, na bocznej trybunie górnej 394 zł. Bilety na trybunach z tyłu hali kosztują 499 zł.

Ogólnodostępna sprzedaż biletów na obydwa koncerty Celine Dion w Polsce rusza w piątek, 4 paźdzernika, o godz. 10:00 na stronie www.bilety.imprezyprestige.com. Zainteresowane występami na żywo Celine Dion w Łodzi i Krakowie jest ogromne, więc zainteresowanym polecamy nie zwlekać z zakupem biletów.

ZOBACZ TEŻ: Celine Dion w Polsce 2020: bilety, daty, miejsca, szczegóły