Wielkanoc to bardzo rodzinne święta. Z najbliższymi można spędzać ten czas i w domu, przy zastawionym smakołykami stole, i na świeżym powietrzu - a to dlatego, że Święta Wielkanocne przypadają wczesną wiosną. Wiele gwiazd wyjeżdża na ten okres za granicę. Zwłaszcza w tym roku, gdy dni świąteczne można idealnie połączyć z wypadającą wkrótce potem majówką. Są jednak znane pary, dla których tradycja jest najważniejsza i które nie wyobrażają sobie Wielkanocy poza Polską. Jedną z nich są Katarzyna i Cezary Żakowie.

Dla nas priorytetem zawsze była rodzina – ta bliższa i ta dalsza. Spotykamy się kilka razy w roku, urządzamy święta. Budowanie więzów rodzinnych to wielka wartość, którą staramy się przekazać  córkom. Zawsze możemy na siebie liczyć – kiedy ktoś z naszych bliskich potrzebuje pomocy, jesteśmy przy nim - mówili rok temu w wywiadzie dla "Gali".

Żakowie w zeszłym roku mieli naprawdę wyjątkowo rodzinną Wielkanoc. Jak zdradzili nam w wywiadzie, zjechała niemal cała rodzina i przyjaciele. Razem prawie 70 osób! Dzięki sesji, jaka ukazała się w 2018 roku w "Gali", możemy podejrzeć, jak wyglądają zwykle świąteczne przygotowania do świąt w domu Kasi i Cezarego. Zobacz wyjątkowe ZDJĘCIA w naszej GALERII.