Cezary Pazura jest chory - taką informację zamieściła na swoim Instagramie żona aktora, Edyta Pazura. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu, Cezary Pazura podda się operacji i w konsekwencji wszystkie jego występy, aż do 17 maja, zostaną odwołane. Przypomnijmy, że Edyta i Cezary Pazurowie obecnie spodziewają się trzeciego dziecka. Do tej pory, nic nie wskazywało na to, że aktor zmaga się z jakimiś problemami zdrowotnymi. Na co choruje Cezary Pazura i dlaczego będzie miał operację?

Cezary Pazura - na co jest chory?

Edyta Pazura zamieściła 19 kwietnia niepokojący wpis, w którym poinformowała, że wszystkie występy Cezarego Pazury zostają odwołane lub przeniesione na inny termin. Wynika to ze złego stanu zdrowia aktora, który musi poddać się operacji:

"Szanowni Państwo.
W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury, wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Powyższe oświadczenie w pełni wyczerpuje nasze stanowisko w tej sprawie, a zespół będzie kontaktował się z każdym z organizatorów osobno. 
Z wyrazami szacunku 
Edyta Pazura.
@czarekpazura"

Fani od razu zaniepokoili się stanem zdrowia Cezarego Pazury:

Panie Czarku, trzymam kciuki za szybki powrót do formy. Zdrówka!

Mam nadzieję ze to nic poważnego, życzę proporcjonalnie tyle zdrowia ile talentu ma Pan Pazura, czyli ogromnie dużo!!!:):)

Mam nadzieję, że to nic poważnego. Dużo zdrowia dla męża. Wszystkiego dobrego, Edyto. 

Na razie nie wiadomo, z jaką chorobą zmaga się Cezary Pazura. 

AKTUALIZACJA [05/05] Cezary Pazura jest już po operacji. Edyta Pazura zamieściła zdjęcie na którym widać, że operacja przebiegła pomyślnie, a Cezary odpoczywa w domu i powoli wraca do zdrowia.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!