Cezary Pazura jest dziś w szczęśliwym związku z Edytą Pazurą, z którą wychowuje trójkę dzieci. Para poznała się w wagonie Warsu i od razu zapałała do siebie płomiennym uczuciem. Chociaż ich związek na początku budził kontrowersje wywołane głównie sporą różnicą wieku, para jest razem już od 13 lat i wygląda na bardzo zakochaną. Poprzednią żoną Cezarego Pazury byłą Weronika Marczuk, a ich rozstanie było jednym z najgłośniejszych w show-biznesie. Niewiele osób pamięta jednak jego pierwszą żonę, Żanetę, z którą aktor ma córkę Anastazję.

Najstarsza córka Cezarego Pazury

Cezary Pazura z 30-letnią córką Anastazją pojawił się na premierze filmu "Psy 3". Dziewczyna jest bardzo podobna do ojca, odziedziczyła też po nim zamiłowanie do sztuki. Ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, a na swoim koncie ma role epizodyczne w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe", czy "Barwy szczęścia". Z powodzeniem realizuje też projekty graficzne, a jej prace publikowane są przez znane branżowe magazyny.

Kim jest Anastazja Pazura?

Anastazja Pazura jest córką Cezarego Pazury i jego pierwszej żony Żanety, z którą aktor był związany w latach 1989-1994. Kobieta miała poważny problem z używkami i to właśnie alkohol oraz narkotyki były główną przyczyną rozstania pary. Pewnego dnia Żaneta Pazura po prostu wyszła z domu i już do niego nie wróciła, zostawiając aktora samego z 4-letnią wówczas córeczką. W domu gwiazdora zaczęli pojawiać się ludzie, którzy żądali od niego spłaty długów żony. Problemy w związku bardzo wpłynęły na stan psychiczny Cezarego Pazury. 

- Byłem w okropnej sytuacji. Sam z dzieckiem, z długami. Chciałem się targnąć na życie. Uratował mnie mój przyjaciel, Olaf Lubaszenko - wyznał aktor po latach w jednym z wywiadów.

Zdjęcia Anastazji Pazury obejrzycie w naszej GALERII.