Cezary Pazura pokazał zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi. Popularny aktor jest dziś w szczęśliwym związku z Edytą Pazurą, z którą wychowuje trójkę dzieci - Antoniego, Amelię i Ritę. Pociechy często goszczą na instagramowych profilach pary, a internauci zachwycają się ich urodą. Niewiele osób pamięta jednak, że pierwszą żoną Cezarego Pazury była Żaneta, która urodziła mu córkę Anastazję. Dziś dziewczyna ma 32 lata, jest bardzo podobna do ojca i odziedziczyła po nim zamiłowanie do sztuki.

Dzieci Cezarego Pazury [FOTO]

Pierwsza żona Cezarego Pazury, z którą był związany w latach 90., miała poważny problem z używkami i to właśnie alkohol oraz narkotyki były główną przyczyną rozstania pary. Pewnego dnia kobieta po prostu wyszła z domu i nie wróciła, zostawiając aktora samego z 4-letnią wówczas córeczką. - Byłem w okropnej sytuacji. Sam z dzieckiem, z długami. Chciałem się targnąć na życie. Uratował mnie mój przyjaciel, Olaf Lubaszenko - mówił aktor po latach w jednym z wywiadów.

Dziś Cezary Pazura ma świetne relacje z całą czwórką swoich dzieci. Anastazja niedawno towarzyszyła ojcu na premierze filmu "Psy 3". 32-latka sama ukończyła Warszawską Szkołę Filmową i na koncie ma już role epizodyczne m.in. w serialach "Na dobre i na złe" oraz "Barwy szczęścia". Realizuje również autorskie projekty graficzne, a jej prace publikowane są przez uznane branżowe magazyny.

Zdjęcia dzieci Cezarego Pazury obejrzycie w galerii.

ZOBACZ TEŻ: CÓRKA KATARZYNY FIGURY pozuje w bikini. 18-letnia Koko zachwyca figurą [FOTO]