Rozstanie Cezarego Pazury i Weroniki Marczuk nie należało do zbyt przyjacielskich. Stosunki pary jeszcze bardziej się pogorszyły, gdy Marczuk została oskarżona przez Centralne Biuro Antykorupcyjne o przyjęcie 400 tysięcy złotych łapówki. Aktor przyznał wtedy, że żałuje, iż jego była małżonka nadal nosi jego nazwisko.

Najwyraźniej jednak ostatnie problemy zawodowe Pazury sprawiły, że zaczął on zdecydowanie cieplej wspominać czasy, gdy to Weronika była jego menadżerką. Wtedy kariera aktora rozwijała się w szalonym tempie i był on jednym z najpopularniejszych polskich gwiazdorów.

Jak donosi "Fakt", klapa nowego serialu z udziałem Cezarego Pazura i jego poważne kłopoty finansowe sprawiły jednak, że... aktor poprosił Weronikę Marczuk o spotkanie i zaproponował jej ponowne nawiązanie współpracy!

- Poprosił Weronikę o spotkanie, choć nie rozmawiali ze sobą od lat. Była zszokowana, gdy zaproponował jej współpracę. Chciałby, żeby to ona poprowadziła jego karierę. Odrzuciła propozycję i dała jasno do zrozumienia, że nie chce mieć z nim nie wspólnego - zdradził w rozmowie z tabloidem znajomy aktora.

Myślicie, że Pazura jest aż tak zdesperowany?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Cezary Pazura - Ma ponad 3 miliony złotych długów?!