Cezary Pazura to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Odtwórca pamiętnych ról w filmach "Psy", "Kiler" czy "Chłopaki nie płaczą" cieszy się ugruntowaną pozycją w branży i raczej nie może narzekać na brak atrakcyjnych ofert. Nie jest więc zaskoczeniem, że już wkrótce będzie można go oglądać w kolejnej nowej produkcji. 17 lutego na antenie TVN rozpocznie się emisja serialu "Tajemnica zawodowa", gdzie Pazura wciela się w postać lekarza Andrzeja Żurawskiego, czyli męża głównej bohaterki (w tej roli Magdalena Różczka).

Cezary Pazura szczerze o swoich zarobkach w trakcie pandemii

Co ciekawe, Cezary Pazura wyznał nam, że w dobie pandemii koronawirusa i jego nie ominęły obawy o przyszłość swoją i swojej rodziny.

- Myślę, że pandemia te obawy o ekonomiczne aspekty, aspekty przeżycia rodziny spowodowała u wszystkich. To nie jest zależne od zawodu - powiedział w rozmowie z Gala.pl.

Pomimo niepewnej sytuacji w branży rozrywkowej, 58-letni gwiazdor stara się jednak zachowywać spokój. Wyznał nam, że do takiego podejścia do sprawy namawia również swoją żonę, Edytę.

Skąd w nim ten optymizm? Pazura nie ukrywa, że wciąż ma w pamięci o wiele gorsze, jego zdaniem, czasy, które mimo wszystko udało mu się przetrwać.

- (...) U mnie spowodowała naprawdę głęboki strach, lęk i niepokój o przyszłość, bo to jest przecież moja praca, to jest moje źródło dochodu, ale nie panikowałem. Powiedziałem mojej dużo młodszej żonie, że nie ma co panikować, bo przeżyłem stan wojenny i wtedy naprawdę było dużo, dużo, dużo ciężej niż teraz - dodał aktor.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura choruje na Hashimoto. Pokazała zmiany na twarzy