Związek Cezarego Pazury i młodszej od niego o 26 lat Edyty od początku wzbudzał ogromne emocje wśród fanów aktora. Nie zważając jednak na złośliwe komentarze, parze udało się zbudować szczęśliwy związek. W tym roku Czarek i Edyta świętowali 11. rocznicę ślubu, a na ich profilach na Instagramie co rusz można oglądać kolejne zdjęcia ich trzech wspólnych pociech. Odtwórca tytułowej roli w filmie "Kiler" w najnowszym wywiadzie przyznał się do tego, że trzecia żona nie tylko dała mu miłość i ogromne szczęście, ale także zmieniła jego podejście do życia.

Czego żona Edyta nauczyła Cezarego Pazurę?

Cezary Pazura nie ukrywa, że gdy poznał Edytę, zdarzało mu się mocno gwiazdorzyć.

- Ona mnie nauczyła jednej rzeczy. Ja już byłem rozkapryszony jak poznałem Edytkę - zdradza w rozmowie z Magdaleną Kasperowicz w programie "Moontalk", w telewizji Active Family.

- Pamiętam, że jak zaczęliśmy się spotykać, to mój zawód sprawiał mi kłopot: "Znowu miałem zdjęcia". A po zdjęciach: "Jaki jestem skonany, miałem 2 sceny. O Boże, pracowałem 3,5 godziny" - wspomina.

Gwiazdor nie ukrywa, że to właśnie ukochana, która nie była związana z show-biznesem, umiejętnie przywołała go do porządku.

- A Edytka mówi: "Ale o co ci chodzi?". Ja mówię: "Daj spokój, znowu idę na plan". A ona mówi: "No ale Cezary, idziesz do pracy". Ja mówię: "No tak". A ona: "Cezary, ale każdy chodzi do pracy". Wmurowało mnie - relacjonuje.

Pazura zdradza, że to dzięki Edycie uzmysłowił sobie, jak bardzo stracił kontakt z rzeczywistością.

- Myślałem sobie: "Taka młoda dziewczyna. Skąd wie tyle o życiu? I potrafi tak prosto powiedzieć". To jest jej dar. Każdy chodzi do pracy i nikt nie robi z tego problemu, a pan Pazura nagle ma problem. Ja mówię: "Kurde, głupi jestem" - mówi.

Aktor wyjawił, że dzięki swojej trzeciej żonie zaczął w końcu zwalczać swoje złe nawyki, nabyte przez lata pracy w show-biznesie.

- Zacząłem siebie pilnować, a jak zaczynasz siebie pilnować, to zaczynasz nad sobą pracować. W pewnym momencie facet w moim wieku chodzi swoimi ścieżkami. I nagle przychodzi dziewczyna spoza twojego świata i kieruje cię na inne tory - podsumowuje.

ZOBACZ TEŻ: Cezary Pazura pokazał zdjęcie z czwórką dzieci. Jego najstarsza córka ma dziś 32 lata