Cezary Żak dzięki rolom w serialach "Miodowe lata" i "Ranczo" stał się wręcz ikoną polskiej telewizji. W ostatnim czasie postawił jednak na teatr i to tam częściej występuje. Co ciekawe, jego wizerunek nieco różni się od tego, który mogliśmy jeszcze niedawno zobaczyć na szklanym ekranie. Żona aktora, Katarzyna Żak opublikowała niedawno zdjęcie z mężem. Z brodą jest niemalże nie do poznania!

Cezary Żak z brodą

Cezary Żak w ostatnim czasie skupił się na pracy w teatrze. Uwielbiany przez widzów odtwórca roli Karola Krawczyka jest m.in. reżyserem i głównym aktorem w cieszącym się ogromną popularnością spektaklu "Kolacja dla głupca". Z żoną Katarzyną gra w spektaklu "Serce na odwyku". I to po tym przedstawieniu na Instagramie pojawiło się szeroko komentowane zdjęcie.

Na fotografii aktor wygląda nieco inaczej niż zwykle. Można śmiało powiedzieć, że zaskakuje metamorfozą. Uwagę fanów zwraca gęsty zarost na twarzy Cezarego Żaka. 

Nic więc dziwnego, że to właśnie o brodzie aktora najczęściej piszą fani. "Z brodą wygląda pan świetnie", "O, jak pięknie z zarostem!" - chwalą. Pojawiły się też jednak głosy nieco sceptyczne. "Pan Czarek tak trochę w tej brodzie jakby nie on", "Do brody mojego ulubionego aktora nie mogę się przyzwyczaić".

Na jeden z komentarzy odpowiedziała Katarzyna Żak, która przyznała, że ona również nie może przyzwyczaić się do metamorfozy męża.

Jak Cezary Żak wygląda z brodą? Sprawdźcie w naszej galerii!

ZOBACZ TAKŻE: Metamorfoza Olafa Lubaszenki. Aktor schudł ponad 80 kg! Zobacz, jak dziś wygląda [FOTO]