Bardzo smutna informacja zza oceanu. Nie żyje Chadwick Boseman, odtwórca głównej roli w filmie "Czarna Pantera". Tragiczną wiadomość o śmierci 43-latka przekazała agentka gwiazdora. Przyczyną zgonu był rak jelita grubego, z którym Boseman zmagał się przez znaczną część swojej kariery. 

Kim był Chadwick Boseman?

Chadwick Aaron Boseman urodził się 29 listopada 1976 roku w Anderson w Południowej Karolinie. Popularność zdobył dzięki głównej roli w produkcji "42 - Prawdziwa historia amerykańskiej legendy". Jednak międzynarodową rozpoznawalność zawdzięczał filmowi "Czarna Pantera", który w 2018 roku trafił na ekrany kin na całym świecie. Boseman zajmował się także pisaniem scenariuszy spektakli teatralnych.

Żoną 43-letniego aktora była piosenkarka Taylor Simone Ledward. Para spotykała się od 2015 roku, ale niechętnie dzieliła się z mediami szczegółami ze swojego związku. W październiku 2019 roku ujawniono, że zakochani zaręczyli się. Boseman miał poprosić o rękę swojej ukochanej podczas wakacji w Malibu w Kalifornii. Według nieoficjalnych informacji serwisów plotkarskich, Chadwick i Tylor wzięli ślub kilka tygodni przed śmiercią gwiazdora. Ostatni raz byli widziany razem publicznie w lutym na 69. meczu gwiazd NBA w Chicago.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje 19-letni gwiazdor YouTube'a. Osierocił dwie córki