Trwa właśnie paryski Tydzień Mody Haute Couture, który cieszy się wyjątkowo prestiżową opinią w świecie fashion. Zdobycie zaproszenia na któryś z pokazów to nie lada wyzwanie i dlatego pojawiają się na nich same najważniejsze osobistości. Jednym z najbardziej wyczekiwanych pokazów w kalendarzu jest oczywiście pokaz domu mody Chanel. Każdy zastanawia się, czym tym razem zaskoczy Karl Lagerfeld. A fantazji, jak wiadomo, mu nie brakuje!

Karl Lagerfeld co sezon zachwyca oryginalnymi i nietypowymi pomysłami na scenografię, a tym razem postawił na niesamowity... lustrzany wybieg! Cała kolekcja Chanel została podzielona na dwie części - w pierwszej dominowały pastelowe tweedowe kostiumy, szykowne kapelusze i klasyczne płaszcze, za to w drugiej postawiono na błysk i brokat. Nie zabrakło ręcznie wyszywanych sukni, głębokich dekoltów, zdobień z piór oraz kreacji idealnych na czerwony dywan.

Pokaz zamknęła 17-letnia Lily-Rose Depp, córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis, która oczarowała wszystkich piękną różową suknią ślubną, bogato obszytą falbanami. Mówi się, że młodziutka Lily-Rose została nową muzą Karla Lagerfelda. Oprócz nastolatki na wybiegu mogliśmy zobaczyć też Kendall Jenner i Bellę Hadid, a także polskie top modelki - m.in. Monikę JAC Jagaciak oraz Olę Rudnicką.

Zobaczcie najciekawsze sylwetki z pokazu w naszej GALERII!