Plaża w centrum Warszawy? Dla marki Chanel nie ma rzeczy niemożliwych. Po raz pierwszy w stolicy pojawiła się wyjątkowa przestrzeń Fragrance & Beauty, Chanel a la plage, inspirowaną piaszczystą plażą w Deauville we Francji. Na około 100 metrach kwadratowych zaprojektowano otwartą przestrzeń pod gołym niebem, aby oferować klientom Chanel nowy sposób doświadczania marki i jej transformacyjnej mocy. A wszystko oczywiście w estetyce właściwej temu najsłynniejszemu domowi mody: nie zabrakło beżu i odcieni nude, eleganckiej bieli, wyrafinowanej czerni, a także materiałów inspirowanych nadmorskim klimatem. Konstrukcja doskonale oddała atmosferę klubowej strefy na francuskiej plaży i mimo chłodniejszej pogody można się w niej było poczuć jak na francuskiej riwierze.

Podczas eventu inauguracyjnego zaprezentowano linię Les Beiges, która skupia się na delikatnym, pełnym blasku, letnim makijażu, a także zapachy z linii Les Eaux de Chanel, inspirowane ukochanymi miejscami Gabrielle "Coco" Chanel. Co więcej, odwiedzający "plażową" przestrzeń marki mogli uczestniczyć w zajęciach jogi twarzy, zrobić sobie zdjęcie w budce fotograficznej, skorzystać z usługi pocztowej, aby wysłać pocztówkę z plaży, i odpocząć w strefie chill-out z orzeźwiającym drinkiem.

Przestrzeń Chanel a la plage była dostępna dla odwiedzających równo przez tydzień, od 1 do 7 lipca. Już czekamy na jej kolejną odsłonę! A ta szykuje się w aż trzech miastach w Polsce: Gdańsku, Krakowie i ponownie w Warszawie.

W naszej GALERII sprawdzisz, jak wyglądała Chanel a la plage w Warszawie>>

 

CHANEL A LA PLAGE w Polsce:

Kraków, Plac Wielkiej Armii Napoleona, termin: 15 - 28 lipca 2019 (do potwierdzenia)

Gdańsk, Forum Gdańsk, Targ Sienny 7 termin: 01 - 13 sierpnia 2019

Warszawa, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera, termin: 31 sierpnia – 08 września 2019