Uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd. Swoją karierę rozpoczynała w latach 60. Niezaprzeczalnie Cher zyskała miano bogini popu. Niestety nie mamy dobrych wieści - Cher kończy karierę. Gwiazda wie, kiedy „ze sceny zejść niepokonaną”. 

Ostatnie lata dla Cher nie były łatwe. Piosenkarka od jakiegoś czasu walczy ze złym stanem zdrowia. Według radaronline.com Cher cierpi na chorobę, która powoli ją zabija. Wokalistka podobno walczy ze śmiertelnym wirusem. Zagraniczne media piszą wprost – Cher umiera. Czy faktycznie jej stan jest tak poważny? Mówi się, że Cher walczy z wirusem Epsteina-Barra

Cher problemy finansowe

Niestety oprócz śmiertelnej choroby, Cher zmaga się także z problemami finansowymi. Gwiazda jest na skraju bankructwa w wyniku złego zarządzania swoimi oszczędnościami. Podobno Cher ma olbrzymie długi. Wszystko przez wyjątkowo nietrafione inwestycje w poprzednich latach. Co więcej, według niektórych informacji, Cher straciła prawie cały swój majątek (wart ponad 300 milionów dolarów!).

Jak informuje radaronline.com, Cher jest umierająca. Wokalistka zanim całkowicie odsunie się w cień świata show-biznesu, chce po raz ostatni pojechać w trasę koncertową, żeby wystąpić w filmie i tym samym pożegnać się z fanami. Serwis twierdzi, że taki wysiłek może się okazać dla gwiazdy śmiertelny. Czy faktycznie z Cher jest już tak źle?