Cher wraca do swojej drugiej, zaraz po muzyce, pasji, czyli filmu. Zdobywczyni Oscara już wkrótce pojawi się w dokumencie „In This Climate” w reżyserii Pablo Ganguliego i Tomasa Auksasa. O czym będzie opowiadał film?

POLECAMY: CHER KOŃCZY KARIERĘ: Patrzę w lustro i widzę babcię

„In this climate” to nowy film dokumentalny o zagrożeniach związanych ze zmianami klimatycznymi. Pierwotnie projekt miał trwać zaledwie… 6 minut! W trakcie pracy nad nim twórcy Pablo Ganguli i Tomas Auksas doszli jednak do wniosku, że powinni przyjrzeć się tematowi o wiele głębiej. I tak też zrobili.

Film zostanie wyprodukowany przez Liberatum, czyli światową interdyscyplinarną organizację, założoną przez Ganguliego. W trailerze dokumentu, poza Cher, pojawia się też wiele innych gwiazd, takich jak Marina Abramovic, Vivienne Westwood i Mark Ruffalo. Wszyscy oni przekonująco opowiadają o kryzysie klimatycznym na świecie oraz zagrożeniach, jakie już wkrótce może on spowodować.

ZOBACZ: CHER Sława zrujnowała jej życie!

„In This Climate” będzie pokazywany na festiwalach i imprezach na całym świecie od początku 2017 roku. Ciekawe, czy pobije popularnością film „Before the Flood”, który we współpracy z National Geographic przygotował Leonardo DiCaprio.

Pójdziecie do kin na film dokumentalny, w którym wypowiada się Cher? Jesteście ciekawi jej głosu w tej sprawie?