Choć trudno w to uwierzyć, 20 lipca 2018 roku mija pierwsza rocznica śmierci Chestera Benningtona. Jeden z najwybitniejszych artystów sceny rockowej i alternatywnej odszedł bardzo niespodziewanie i zdecydowanie zbyt wcześnie - miał dopiero 41 lat. Tragiczna śmierć lidera zespołu Linkin Park pogrążyła w głębokim żalu nie tylko jego rodzinę i przyjaciół, ale także miliony fanów z całego świata. Z okazji 1. rocznicy śmierci Chestera Benningtona mamy dla was wybór zdjęć, które naszym zdaniem najlepiej oddają to, kim był na scenie i w życiu prywatnym -  jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci świata muzyki oraz mężczyzną o niezwykle rzadko spotykanej wrażliwości. Możecie je obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>.

Chester Bennington - pierwsza rocznica śmierci

Chester Bennington był nie tylko świetnym wokalistą, muzykiem (grał na gitarze i pianinie) i autorem piosenek, ale, przede wszystkim, był też fenomenalnym performerem, który autentycznie porywał tłumy na koncertach. Poniżej możecie obejrzeć filmik będący zlepkiem najbardziej imponujących nagrań z występów na żywo w karierze Chestera Benningtona za czasów jego działalności w zespole Linkin Park.
ZOBACZ: LINKIN PARK: czy będzie grać bez Chestera Benningtona?

Z kolei poniżej możecie obejrzeć zapis pełnego koncertu "Live in Texas" nagranego podczas trasy "Summer's Stadium" w 2003 roku, który duża część fanów Linkin Park uznaje za jeden z najlepszych okresów w działalności grupy.