Chiara Ferragni jest w ciąży! Słynna bizneswoman, influencerka i założycielka bloga modowego "The Blonde Salad" potwierdziła krążące już od jakiegoś czasu wieści i w końcu oficjalnie wyznała, że razem ze swoim narzeczonym, raperem o pseudonimie Fedez, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Włoszka zdradziła też, że to już piąty miesiąc ciąży. Gwiazda ogłosiła radosne wieści na Instagramie. Chiara Ferragni opublikowała tam nawet zdjęcia z badania USG. Widać na nich dziecko, który już wkrótce przyjdzie na świat.

- Cześć kochani... Wkrótce zostaniemy rodzicami. Jestem w piątym miesiącu ciąży i nie możemy się już doczekać, by powitać nasze maleństwo. Życie jest piękne - oznajmiła blogerka.

ZOBACZ: FILIP CHAJZER został ojcem! Znamy PŁEĆ i IMIĘ dziecka

Chiara Ferragni jest w ciąży

Chiara Ferragni ma 30 lat. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 10 mln użytkowników, jej wizerunek regularnie zdobi okładki najbardziej prestiżowych magazynów o modzie, ma swoją własną linię ubrań, butów i akcesoriów. Na swoim koncie na współprace ze słynnymi markami i domami mody. Pierwsze dziecko blogerki Chiary Ferragni i rapera Fedeza urodzi się na przełomie lutego i marca 2018 roku. Serdeczne gratulacje!