Chiara Ferragni wyszła za mąż! Najpopularniejsza blogerka na świecie i włoski raper Fedez, wzięli ślub 1 września 2018 roku. Chiara i Fedez pobrali się w miejscowości Noto, położonej na Sycylii. Najpierw młoda para zaprosiła gości na uroczystość zaślubin w Palazzo Ducezio, a następnie na zabawę do białego rana w Dimora delle Balze. Oprócz rodziny oraz przyjaciół młodej pary, na uroczystość zostały zaproszone znane osoby z branży mody oraz włoskiego przemysłu muzycznego. Jeśli chodzi o ślubne prezenty, to Chiara Ferragni i Fedez poinformowali, że wszystkie upominki, które otrzymają z okazji ślubu, przekażą potrzebującym. To w ostatnim czasie bardzo popularny zwyczaj wśród gwiazd - na podobny gest zdecydowali się też m.in. Meghan Markle i książę Harry.

Chiara Ferragni: suknia ślubna

Suknia Ślubna Chiary Ferragni to dzieło Marii Grazii Chiuri, czyli dyrektor kreatywnej francuskiego domu mody, Dior. Projekt został utrzymany w klimacie haute cuture, czyli krawiectwa na najwyższym poziomie. Musimy przyznać, że suknia ślubna Chiary Ferragni naprawdę robiła wrażenie - sama blogerka przyznała, że jest to "suknia jej marzeń". Zdecydowała się na białą kreację z długim rękawem, koronkową górą i niską stójką przy szyi. Pokaźnych rozmiarów dół sukni został wykonany z wielu warstw tiulu.

Sześć druhen Chiary, ubrała natomiast włoska projektantka Alberta Ferretti, która szkicem kreacji podzieliła się już wczoraj na Instagramie. Zostały one uszyte z różowej jedwabnej żorżety, mają koronkowe wstawki i dwa typy dekoltów: w serek oraz w kształcie serca. 

Zdjęcia ze ślubu Chiary Ferragni i Fedeza obejrzycie w >>>GALERII<<<

Chiara Ferragni: kim jest?

Chiara Ferragni ma 30 lat i jest najpopularniejszą blogerką modową na świecie. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 14 mln użytkowników, jej wizerunek regularnie zdobi okładki najbardziej prestiżowych magazynów o modzie, ma swoją własną linię ubrań, butów i akcesoriów. Na swoim koncie na współprace ze słynnymi markami i domami mody. Chiara Ferragni i Fedez spotykają się od 2016 roku, a zaręczyli się w maju 2017 roku, kiedy to raper poprosił blogerkę o rękę, podczas jednego ze swoich koncertów. W marcu 2018 przyszedł na świat ich synek, Leo.

Chiara Ferragni: mąż

Kim jest Fedez - mąż Chiary Ferragni? Fedez to włoski raper, który tak naprawdę nazywa się Federico Leonardo Lucia. Ma 28 lat i w swojej ojczyźnie jest absolutną gwiazdą! Na Instagramie ma ponad 4 miliony fanów, a na koncie... pięć albumów, z czego trzy kilkakrotnie pokryły się platyną. Był nominowany do MTV European Music Awards. Ostatnio też Fedez zaprojektował kolekcję dla marki Bershka.

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Chiary Ferragni i Fedeza --->