Jak wygląda Chicago West? Nikt chyba nie spodziewał się, że twarz drugiej córki Kim Kardashian i Kanye Westa tak szybko zostanie pokazana światu. Przypomnijmy bowiem, że zarówno w przypadku córki North jak i syna Sainta sławni rodzice decydowali się ujawnienie ich pierwszych zdjęć dopiero po dwóch miesiącach od narodzin. Co ciekawe, za ujawnienie wizerunku nowo narodzonej Chicago West odpowiedzialna jest... Kylie Jenner. Młodsza siostra Kim, która 1 lutego 2018 sama przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, pokazała twarz siostrzenicy w filmiku dokumentującym okres jej ciąży. Intymne wideo w kilkanaście godzin od publikacji wyświetlono na YouTube już przeszło 24 mln razy!

ZOBACZ: KYLIE JENNER URODZIŁA! Potwierdziła to osobiście na swoim Instagramie

Chicago West - wiemy, jak wygląda córka

Chicago West to trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa, ale pierwsze, które za celebrytkę urodziła specjalnie wynajęta w tym celu kobieta. Według nieoficjalnych doniesień, surogatka otrzymała od nich za to 45 tysięcy dolarów. Dziewczynka przyszła na świat 15 stycznia 2018 roku. Ważyła 3,35 kg.

Pierwsze zdjęcia Chicago West możecie sprawdzić już teraz w naszej GALERII >>>. Filmik opublikowany na kanale Kylie Jenner z ujęciami pokazującymi noworodka możecie z kolei obejrzeć poniżej.