Jessica Mercedes jest szczęśliwie zakochana! Niewiele osób jednak zdaje sobie z tego sprawę. O ile blogerka dzieli się z fanami bardzo dużą częścią swojego życia prywatnego - pokazuje relacje z zagranicznych podróży, branżowych imprez, czy codziennych zajęć, tak słodkich zdjęć z chłopakiem próżno szukać w jej mediach społecznościowych. Jessica w przeciwieństwie do swojej koleżanki Julii Kuczyńskiej "Maffashion", której związek z youtuberem Czarkiem Jóźwikiem, jest bardzo medialny, trzyma swojego partnera z daleka od ścianek i błysków fleszy, a nawet rzadko pokazuje jego twarz na swoim Instagramie. A wielka szkoda, bo jej chłopak - Andrzej Skowron, jest naprawdę przystojny!

Chłopak Jessiki Mercedes (24) jest starszy od niej o 7 lat i może pochwalić się naprawdę świetną sylwetką! Wszystko przez to, że regularnie trenuje sport - uprawia kitesurfing, a w 2013 roku startował nawet w zawodach Ford Kite Cup. Oprócz tego ukończył studia we Francji oraz Anglii, a pochodzi z Poznania (tak jak Mercedes). Jessica Mercedes i jej chłopak są razem już 3 lata, ale dopiero teraz blogerka postanowiła podzielić się z obserwatorami ich wspólnym zdjęciem na Instagramie. Do uroczej fotografii, dodała jeszcze piękniejszy, romantyczny podpis:

"Najlepsza miłość to taka, która pobudza duszę, sprawia, że chcesz więcej, rozpala ogień w sercach i przynosi pokój dla umysłu." 

Fani Jessiki Mercedes byli zachwyceni zarówno podpisem, jak i wspólnym zdjęciem z chłopakiem. Pod fotografią nie brakuje przychylnych komentarzy oraz gratulacji.

A jak wam podoba się chłopak Jessiki Mercedes?

Zobaczcie w GALERII, jak wygląda Andrzej Skowron ----->