Bogato ozdobione choinki topowych zagranicznych i polskich gwiazd, jak co roku przed świętami, tak i teraz królują w Internecie. W sieci można znaleźć zdjęcia świątecznych drzewek, udekorowanych zarówno przez polskich, jak i amerykańskich celebrytów. Czyje drzewko wypadło w tym roku najlepiej? I czy w ogóle można je porównywać?

ZOBACZ: KRIS JENNER pokazała swój dom udekorowany na święta. Wow!

Choinki gwiazd w 2016 roku wyglądają naprawdę efektownie! W cenie cały czas jest trend niezwykle bogato udekorowanych, najczęściej żywych, drzewek. Jak co roku, tak i teraz, gwiazdy z dumą prezentują swoje choinki w Internecie. Ich zdjęcia najchętniej wrzucają na Instagram lub na Snapchata. Jak wyglądają najpiękniej udekorowane choinki gwiazd w 2016 roku?

Gwiazdy stawiają w tym roku na kolorowe dekoracje, mnóstwo światełek i ozdoby przygotowane specjalnie przez ich dzieci. Niektóre międzynarodowe gwiazdy, takie jak Britney Spears czy Beyonce, od lat są wierne bogato zdobionym, monumentalnym dekoracjom. Podobnie jest i w tym roku. Wśród najpiękniejszych choinek 2016 roku znajdziecie jednak też nieco bardziej minimalistyczne wybory.

Taka estetyka obca jest jednak rodzinie Kardashianów, która, jak co roku, musiała pochwalić się swoimi najbardziej eklektycznymi drzewkami. Kris Jenner udekorowała na święta cały dom, zaś jej córka Kylie postawiła na drzewko ustrojone w kolory bieli i srebra.

POLECAMY: EMILY RATAJKOWSKI nago na własnoręcznie przygotowanej kartce świątecznej!

Kroku rodzinie Kardashianów dotrzymują w Polsce Magda Gessler i Joanna Przetakiewicz, które również zaprezentowały pompatycznie ozdobione domy.

Zobaczcie w naszej GALERII przegląd choinek gwiazd w 2016 roku. Jak wygląda bożonarodzeniowe drzewko w domu Katarzyny Zielińskiej, Pauliny Krupińskiej czy Zosia Ślotały? Prezentują się równie ładnie jak te, które pokazali amerykańscy celebryci?