Gwiazdy chętnie w okresie świątecznym pokazują zdjęcia swoich pięknie przystrojonych choinek. Niektórzy ubierają drzewka już na samym początku grudnia, inni natomiast pozostają wierni tradycji i choinkę ozdabiają w wigilijny poranek, zanim jeszcze rozpoczną przygotowania do wieczornej kolacji.

Choinki gwiazd na Boże Narodzenie

Świąteczne drzewka są przystrajane albo zgodnie z aktualnie panującą modą i trendami, albo z gustem domowników. Niektórzy stawiają na minimalistyczne choinki świąteczne, inni ubierają choinki z wielkim rozmachem. Ogromne wrażenia na internautach zrobiła Joanna Przetakiewicz. Założycielka "La Manii" już na początku grudnia pochwaliła się wystrojem swojego domu na święta. Uwagę obserwatorów przykuła przede wszystkim wielka czerwona choinka. Okazuje się, że wybór koloru nie był przypadkowy. W rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich żona Rinke Rooyensa zdradziła, że inspirowała się czerwoną błyskawicą, symbolem Strajku Kobiet.

Swoimi bożonarodzeniowymi drzewkami pochwalili się na Instagramie też m.in. Anna Lewandowska oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Zobacz zdjęcia tegorocznych choinek gwiazd polskiego show-biznesu już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TAKŻE: Program TV na Święta 2020: FILMY i HITY na Wigilię, Boże Narodzenie i Drugi Dzień Świąt