Chris Pratt ponownie się ożenił. Drugi ślub 39-letniego aktora filmowego odbył się 8 czerwca 2019 roku w luksusowym hotelu San Ysidro Ranch z 1893 roku, mieszącym się w Montecito w Kalifornii. „Daily Mail” informuje, że to Arnold Schwarzenegger prowadził  do ołtarza ślubnego swoją córkę Katherine. 29-letnia pisarka miała na sobie piękną sukienkę ślubną zaprojektowaną przez włoską markę Giorgio Armani. 9 czerwca 2019 roku Pratt dodał zdjęcie ze ślubu na Instagramie.

- To był najpiękniejszy dzień naszego życia. Staliśmy się mężem i żoną w obliczu Boga, naszych rodzin i wszystkich, których kochamy. To było bardzo intymny, poruszający i emocjonalny moment. Czujemy się błogo, rozpoczynając nowy rozdział w naszym życiu. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy stali u naszego boku - napisał w poście.

Ślub Pratta i Schwarzenegger

Na ślubie nie zabrakło pierwszej żony aktora filmowego znanego z roli Petera Quilla w „Avengersach”, Anny Faris i ich 6-letniego syna Jacka. Przypomnijmy, że para aktorów pobrała się w 2009 roku i rozwiodła w 2018 roku o czym poinformowali internatów za pośrednictwem Twittera i Facebooka.

Chrisa Pratta i Katherine Schwarzenegger po raz pierwszy zauważono razem w czerwcu 2018 roku na pikniku w Santa Barbara. Według źródła z magazynu „People”, para poznała się dzięki matce Schwarzenegger, Marii Shiver. Chris oficjalnie poinformował fanów na Instagramie, że jest w związku z Katherine 14 grudnia 2018 roku. Aktor oświadczył się Schwarzenegger 14 stycznia tego roku i pochwalił się radosną nowiną na Instagramie.

Zobacz zdjęcia Chrisa Pratta i Katherine Schwarzenegger w GALERII >>