Zmarł Chris Trousdale. Członek popularnej grupy Dream Street, która funkcjonowała w latach 1999-2002, miał 34 lata. Trousdale był także aktorem, który swoją karierę rozpoczął w wieku 8 lat, grając w musicalu "Nędznicy" z Ashley Tisdale i w produkcji na Broadwayu u boku Lei Michele. Po rozpadzie Dream Street zaczął występować w serialach Disneya, m.in. "Taniec rządzi", czy "Austin i Ally".

Christ Trousdale nie żyje. Przyczyna śmierci wokalisty

Chociaż w oficjalnym oświadczeniu nie podano przyczyny śmierci Chrisa Trousdale'a, jego kolega z zespołu - Jesse McCartney wyznał, że zmarł z powodu komplikacji po koronawirusie. 

- Chris miał wybuchowo uroczą osobowość i niezliczoną ilość talentów. Razem graliśmy w zespole Dream Street. Wtedy byliśmy dziećmi z małym talentem, które dzieliły ogromną miłość do muzyki i występów. Chris, moim zdaniem, był najbardziej popularny wśród nas, potrafił zwracać na siebie uwagę na scenie. Był niesamowitym tancerzem, który w ciągu kilku minut uczył się całego układu, a nam zajmowało to kilka dni. Naprawdę podziwiałem go jako performera - napisał na Instagramie McCartney.