Chrissy Teigen nie szczędziła gorzkich słów pod adresem Thomasa Markle’a. Co dokładnie napisała o nim piękna modelka i pisarka? Chrissy udostępniła na swoim Twitterze wycinki z gazety Daily Mail, w której Thomas Markle żali się, że po kilku krytycznych wypowiedziach o brytyjskiej rodzinie królewskiej został zupełnie odcięty od córki. Thomas Markle narzekał, że choć wcześniej miał numer do córki i jej otoczenia w Pałacu Kensington, to jednak od jakiegoś czasu wszyscy przestali odbierać jego telefony. Thomas Markle poszedł nawet o krok dalej i wywiadzie dla Daily Mail stwierdził, że dla jego córki „lepiej by było, gdyby umarł”!

Chrissy Teigen o ojcu Meghan Markle

Teraz do tej serii wywiadów Thomasa Markle’a odniosła się właśnie Chrissy Teigen, która znana jest nie tylko z niezwykłej urody, lecz także z ciętego języka. W kilku dosadnych słowach podsumowała ostatnie wypowiedzi ojca Meghan. Co dokładnie napisała na Twitterze?

„Ten koleś… Ten koleś jest naprawdę słaby! Co jest z nim nie tak? Pozwól yć swojej córce szczęśliwą. To co robisz jest żenujące!”

Ciekawe, czy do tego podsumowania Chrissy zechce się teraz odnieść sam Thomas Markle. Myślicie, że po tej uwadze amerykańskiej gwiazdy udzieli nowego wywiady kolejnej brytyjskiej gazecie…?