Modelka Chrissy Teigen i muzyk John Legend to jedna z najgorętszych i najpiękniejszych par Hollywood. Małżonkowie od kilku lat pojawiają się razem na czerwonym dywanie i przykuwają uwagę fotoreporterów, zawsze czule pozując do zdjęć. Chrissy Teigen, choć nigdy nie pojawiła się na wybiegu, status celebrytki zapewniła sobie rozbieranymi sesjami, m.in. dla magazynu Sports Illustrated oraz małżeństwem z Johnem Legendem, muzykiem znanym z takich hitów jak All Of Me, czy Love Me Now, a ostatnio także z hitowego musicalu La La Land. Para słynie z ogromnego poczucia humoru (również na swój temat), dystansu do sławy oraz ze szczerych wyznań, co udowodniła ostatnio Chrissy, oznajmiając że... wszystko w niej jest sztuczne!

ZOBACZ TEŻ: CHRISSY TEIGEN cierpiała na depresję poporodową i zaburzenia lękowe

W wywiadzie dla magazynu poświęconego urodzie Chrissy bez skrępowania przyznała, że jej twarz i piękne ciało są wynikiem operacji plastycznych, którym poddawała się przez ostatnie kilka lat! Tak odważnego wyznania w show-biznesie już dawno nie było. No, może poza tym Brada Pitta, kiedy zdradził, że jest alkoholikiem.

"Wszystko, z wyjątkiem policzków, jest we mnie sztuczne. Mam sztuczne rzęsy, usta, usuniętą opadającą powiekę, poprawiony podbródek... Ale nie wstydzę się o tym mówić. Wstydzić powinny się gwiazdy, które kłamią, a fani wierzą w ich naturalność. Dziewięć lat temu odessałam nawet tłuszcz spod pachy. To był kiedyś mój wielki sekret, ale gdybym mogła, zrobiłabym to jeszcze raz!" - wyznała Teigen.

W dzisiejszych czasach taka szczerość, szczególnie w show-biznesie, zasługuje na uznanie! Myślicie, że  inne gwiazdy wezmą przykład z Chrissy Teigen i też zdecydują się na podobne wyznania? Jak na razie Beyonce zaprzecza, że powiększyła usta...

Zobaczcie w GALERII jak zmieniała się Chrissy Teigen!

 

Last day. My love.

Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen) 22 Mar, 2017 o 9:52 PDT