Chrissy Teigen poroniła. Żona Johna Legenda, która w sierpniu ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka, w weekend została hospitalizowana z powodu ciążowych komplikacji. Okazało się, że od miesiąca zmagała się z krwawieniem i niezbędna była transfuzja krwi. Do samego końca modelka starała się nie tracić humoru i z dystansem odnosiła się do sytuacji. 

Chrissy Teigan straciła ciążę

Niestety dziś na Instagramie Chrissy Teigen pojawił się wpis, który łamie serce. Modelka wyznała, że straciła trzecią ciążę: - Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból. Taki, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo transfuzji dużej ilości krwi. To po prostu nie wystarczyło.

Nigdy nie decydowaliśmy o imionach naszych dzieci aż do ostatniej chwili, wybieraliśmy je po ich narodzinach, tuż przed opuszczeniem szpitala. Ale teraz z jakiegoś powodu zaczęliśmy nazywać tego małego faceta w moim brzuchu Jackiem. Więc zawsze będzie dla nas Jackiem. Jack tak ciężko pracował, aby być częścią naszej małej rodziny i będzie nią na zawsze.

Chrissy Teigen w przejmującym wpisie zwróciła się również do swojego nienarodzonego syna i przeprosiła go, że nie mogła zapewnić mu domu, na jaki zasłużył:- Tak mi przykro, że kilka pierwszych chwil Twojego życia spotkało się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy zapewnić Ci domu, którego potrzebowałeś do przetrwania. Zawsze będziemy Cię kochać.

Modelka podziękowała też fanom, którzy podnoszą parę na duchu w ciężkich chwilach. Okazała wdzięczność za dwójkę dzieci, które wychowują i wszystko, czego udało im się osiągnąć w życiu. Pod jej wpisem nie brakuje pięknych słów od jej obserwatorów oraz innych gwiazd, które okazują Chrissy i Johnowi wparcie. 

Chrissy podzieliła się także bardzo intymnymi zdjęciami ze szpitala, które obejrzycie w galerii.