Christina Aguilera ostatnie kilka miesięcy spędziła na intensywnych ćwiczeniach. Gwiazda, która zawsze słynęła z bardzo zgrabnej i szczupłej sylwetki, przed dwoma laty zrezygnowała ze ścisłej diety i ćwiczeń i nieco przybrała na wadze. Złośliwi szybko zaczęli sugerować, że zmiana wagi wokalistki związana była z jej niepowodzeniami w karierze.

Aguilera sama zdała sobie po pewnym czasie sprawę z tego, że nie czuje się do końca pewnie z pełniejszą figurą i przeszła na intensywną dietę. Jej efekty mogliśmy podziwiać już kilka miesięcy temu, podczas konferencji prasowej programu "The Voice", w którym jest trenerką (ZOBACZ TEŻ: Christina Aguilera - Znowu zachwyca figurą).

Zwycięską walkę Christiny Aguilery z dodatkowymi kilogramami wyjątkowo dobitnie podkreśliła wczorajsza gala "American Music Awards 2013", na której gwiazda zaprezentowała się w zachwycającej białej sukni, podkreślającej jej szczupłą sylwetkę. Przed rokiem, podczas tej samej imprezy, Aguilera zaprezentowała się w stylizacji, którą modowi znawcy ocenili mianem... "porażki".

Wokalistka wystąpiła wczoraj także na scenie, gdzie wraz z zespołem A Great Big World zaśpiewała wzruszającą balladę "Say Something". 

Zobaczcie ten występ na kolejnej stronie! »

Czekaliście na jej powrót?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Christina Aguilera - Pokazała fantastyczna figurę na scenie

 

Występ zespołu A Great Big World & Christiny Aguilery podczas "American Music Awards 2013":