Christina Aguilera lubi szokować! Gwiazda dwukrotnie zrobiła sobie nagą sesję ciążową, ale teraz postanowiła pójść o krok dalej. Tym razem podzieliła się z fanami odważnym zdjęciem.

Piosenkarka opublikowała wczoraj serię zdjęć, na których robi 'porządki'. Tym samym, zaprezentowała fanom swoje mieszkanie - kolekcję butów, garderobę, a także tajemniczy pokój XXX. Christina Aguilera prawdopodobnie znudziła się wstawianiem zdjęć swojej garderoby i tym razem pokazała..siebie.

Artystka dodała zdjęcie na którym jest ubrana tylko w różowe figi i kapelusz. Jej nagi biust zasłaniają tylko ręce, trzymające telefon. Co więcej, gwiazda pozuje w swojej prywatnej łazience, gdzie widać kolejne osobiste rzeczy w domu.

Jak się okazuje, to odważne zdjęcie to dopiero początek:

"Poczułam, że to czas, by zacząć się dzielić z wami rzeczami bardziej osobistymi... I to dopiero początek. Dobrej nocy" - głosi podpis pod gorącym zdjęciem.

Selfie wzbudziło ożywioną dyskusję internautów, bo skomentowało je ponad 3 tys. fanów! Teraz Christinie Aguilerze z pewnością przybędzie fanów, bo po tak odważnym oświadczeniu, internauci już nie mogą się doczekać kolejnego zdjęcia!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Christina Aguilera - Jako Britney Spears, Miley Cyrus i Cher! [WIDEO]