Lidl x Christina Aguilera. Niemiecka sieć dyskontów łączy siły z jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Firma w przeszłości współpracowała już z takimi gwiazdami, jak Heidi Klum, Paris Hilton, czy Britney Spears, a teraz postanowiła stworzyć specjalną linię produktów do stylizacji włosów, której twarzą będzie Christina Aguilera. Jak czytamy na jednym z fanowskich portali poświęconych wokalistce, w linii "Christina Backstage" ma pojawić się sześć urządzeń do pielęgnacji włosów: suszarka do włosów z jonizacją, szczotka prostująca, lokówka, obrotowa lokówko-suszarka, wielofunkcyjny zestaw do stylizacji włosów oraz 5 rodzajów szczotek do włosów. 

Lidl x Christina Aguilera - ceny

Kolekcja Christiny Aguilery dla Lidla będzie dostępna w naprawdę przystępnych cenach. Najtańsze produkty pochodzące ze współpracy wokalistki z siecią dyskontów będą kosztowały niecałe 10 złotych, a najdroższe urządzenie z linii ma kosztować zaledwie 100 zł. W najniższych cenach będzie można kupić szczotki do włosów. Wszystkie urządzenia do stylizacji włosów będą objęte 3-letnią gwarancją.

Lidl x Christina Aguilera - kiedy w sprzedaży?

Kolekcja Christina Aguilera x Lidl trafi do sprzedaży już za kilka dni - 10 grudnia 2018 roku. Domyślamy się, że rozejdzie się w tempie ekspresowym!