Christina Milian wkrótce po raz drugi zostanie matką! 37-letnia gwiazda filmów "American Pie", "Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca" i "Miłość jest za darmo" jest w ciąży z Mattem Pokorą, 33-letnim francuskim piosenkarzem o polskich korzeniach. O swojej ciąży amerykańska artystka poinformowała w niedzielę za pośrednictwem Instagrama. Milian i Pokora opublikowali na swoich profilach wspólne fotografie, na których ciążowy brzuch gwiazdy zakrywa zdjęcie z badania USG. Płeć dziecka na razie nie jest znana.

- Następne pokolenie w drodze! - napisał przyszły tata na Instagramie.

Christina Milian w ciąży. Matt Pokora zostanie ojcem

Christina Milian i Matt Pokora zaczęli się ze sobą spotykać w sierpniu 2017 roku. Przypomnijmy, że w latach 2009-2011 aktorka i piosenkarka była żoną znanego amerykańskiego producenta i wokalisty, Teriusa Youngdella Nasha, znanego pod pseudonimem The-Dream. Związek niestety nie przetrwał próby czasu. Muzyk złożył do sądu pozew o rozwód z Milian zaledwie dziewięć dni przed narodzinami ich córki, Violet Madison Nash, która skończyła w tym roku 9 lat.

Kim jest Matt Pokora?

Matt Pokora przyszedł na świat 26 września 1985 roku w Strasburgu. Jego rodzicami są Brigitte i André Tota, były piłkarz polskiego pochodzenia. W Polsce artysta zyskał spory rozgłos równo 10 lat temu za sprawą takich hitów, jak "Catch Me If You Can", "They Talk Sh*t About Me" i "Dangerous". Na swoim koncie ma duety z takimi gwiazdami, jak Ricky Martin i Ciara. W 2012 roku wystąpił gościnnie w utworze Patricii Kazadi, "Wanna Feel You Now". Prywatnie przyjaźni się m.in z gwiazdą francuskiego futbolu, Djibrilem Cissé.

Zobacz pierwsze zdjęcia ciężarnej Christiny Milian z Mattem Pokorą w GALERII >>