Małgorzata Rozenek to gwiazda, o której media piszą bardzo chętnie i bardzo często. Prezenterka otwarcie mówi o szczegółach związanych ze swoim życiem prywatnym i w przeciwieństwie do niektórych celebrytów, nie ukrywa twarzy swoich dzieci. Niedawno po raz trzeci została mamą, a w wywiadach wielokrotnie przyznawała, że razem z Radosławem Majdanem podejmowała wiele prób in vitro, zmagała się również z poronieniem ciąży bliźniaczej w 11. tygodniu. Po tym, jak mały Henryk przyszedł na świat, jest on stale obecny w mediach społecznościowych, a fani chcą znać każdy szczegół związany z jego rozwojem.

Chrzest Henia Majdana: data, miejsce, rodzice chrzestni

Nic więc dziwnego, że wiele osób interesuje to, jak będzie wyglądał chrzest Henia Majdana. Szczegóły zbliżającej się ceremonii poznaliśmy dzięki znajomej Majdanów, która zdecydowała się na rozmowę z "Faktem".  - Chcą, by chrzciny ich synka odbyły się pod koniec sierpnia. Nie w Warszawie, ale u rodziców Gosi na wsi. Po wszystkim rodzina mogłaby zjeść uroczysty obiad w ich wielkim ogrodzie - twierdzi źródło dziennika.

A kogo Małgorzata Rozenek wybrała na rodziców chrzestnych swojego syna? O tym otwarcie mówiła jeszcze przed jego narodzinami w rozmowie z "Fleszem": - Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem wybór również może paść na moich rodziców. 

I chociaż decyzja Małgorzaty Rozenek związana z wyborem rodziców chrzestnych Henia budzi spore kontrowersje, gwiazda zdaje się zupełnie tym nie przejmować.