Bella i Gigi Hadid, Hailey Bieber, Kylie Jenner, czy Dua Lipa nie mogą się mylić. Zakładając na siebie kolejne elementy biżuterii, it-girls lansują nowy trend. W chunky jewellery lub chunky chain jewelly chodzi o to, by stylowo łączyć naszyjniki, kolczyki, bransoletki i pierścionki tak, by tworzyły spójną całość. Czyimi stylizacjami się zainspirować, żeby nie wyjść na ikonę kiczu? Zobaczcie same!

Chunky jewellery - jak nosić?

W tym trendzie obowiązuje prosta zasada: im więcej, tym lepiej. Nie bójcie się łączyć srebra i złota, kolczyków i naszyjników z innych kompletów. Uważajcie tylko na to, jaki macie na sobie strój. Jeśli założycie na siebie zbyt dużą ilość kolorów, całość może wyglądać nieco komicznie. Jeżeli zaś postawicie na minimalizm - wasza wersja trendu może okazać się naprawdę udana.

Dua Lipa jest mistrzynią jeśli chodzi o interpretację pojęcia chunky jewellery. Tworzy wspaniałe kompozycje, które aż chce się skopiować. Macie ochotę? Oto biżuteria, która pozwoli wam zbudować interesujący look:

Chunky jewelly w wersji by Bella i Gigi Hadid to również fantastyczne przykłady tego, jak założyć wiele elementów i nie wyglądać jak królowa kiczu. Modelki doskonale łączą z pozoru niepasujące do siebie kolczyki i naszyjniki, sprawiając, że po prostu chcemy je mieć.

Last but not least - Hailey Bieber. Modelka, influencerka i żona Justina Biebera to nowa ikona stylu. Hailey zdecydowanie wie co i jak nosić, aby kobiety z całego świata chciały się nią inspirować. Chunky jewellery w jej wykonaniu nie ma nic wspólnego z festynową modą - gwiazda wygląda jak milion dolarów i nie ma ku temu wątpliwości. 

Co o tym myślicie? Sięgniecie po ten trend?

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne trendy ostatnich lat. Założyłybyście coś z tej listy? [TOP 5]