Agnieszka Chylińska i Dawid Kwiatkowski to gwiazdy, które występują niemal bez przerwy. Artyści spotkali się nawet ostatnio na jednym koncercie w Siemianowicach Śląskich. Choć od tego wydarzenia minęło już kilka tygodni, to w sieci wciąż jest głośno na temat rzekomej reakcji doświadczonej wokalistki na zachowanie jej młodszego kolegi z branży. Jak donosił "Fakt", Chylińska miała być wściekła, że spóźniony na swój występ Kwiatkowski miał jeszcze czas narzekać m.in. na brak awokado i miski dla psa w swojej garderobie, zamiast od razu wyjść na scenę. Poirytowana gwiazda miała też podobno kazać 22-latkowi skrócić swój występ. Agnieszka śpiewała bowiem po Dawidzie jako gwiazda wieczoru i nie chciała, żeby przez jego spóźnienie jej fani musieli dodatkowo czekać na start jej show. Ile jest prawdy w tych doniesieniach? Czy Agnieszka Chylińska naprawdę była zła na Dawida Kwiatkowskiego? Wszystko jest już jasne!

Chylińska i Kwiatkowski w Siemianowicach Śląskich

Udało nam się ustalić, że Dawid Kwiatkowski rzeczywiście znacznie spóźnił się 9 czerwca 2018 na koncert w ramach obchodów Dni Siemianowic Śląskich. Trasę na drugi już tego dnia swój występ młody artysta pokonywał prywatnym samolotem. Ze względu na złą pogodę, pilot zmuszony był zmienić trasę, aby ominąć burzę i bezpiecznie wylądować. To niestety znacznie wydłużyło podróż, a w rezultacie sprawiło, że Dawid nie wyszedł na scenę o godz. 19, tak jak planowano. Organizator koncertu zaprzecza jednak temu, że wokalista zwlekał z wyjściem na scenę i dodatkowo zwiększał opóźnienie.

Artysta po przyjeździe na miejsce koncertu od razu wszedł na scenę. Ze względu na  opóźnione dotarcie  artysty, spowodowane warunkami atmosferycznymi, uzgodniliśmy przed wejściem na scenę z managerem Dawida skrócony czas koncertu. Wszystko odbyło zgodnie z ustaleniami, które dostosowane były do zaistniałej sytuacji - powiedział pracownik Siemianowickiego Centrum Kultury w rozmowie z "Party".

W efekcie, Dawid Kwiatkowski zaśpiewał na scenie w Siemianowicach Śląskich zaledwie parę piosenek, aby zaplanowany po jego występie koncert Agnieszki Chylińskiej rozpoczął się już o czasie. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że Dawid był bardzo przybity tą sytuacją. Piosenkarz znany jest bowiem z tego, że daje z siebie na scenie sto procent i bardzo nie lubi zawodzić swoich fanów, którzy na jego koncerty przyjeżdżają z całej Polski.

Zdjęcia Agnieszki Chylińskiej i Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: VOICE OF POLAND: Ile zarobią trenerzy? Górniak, Kwiatkowski i Szpak dostają najwięcej!