Na początku lipca Ciara wyszła za mąż za znanego gracza futbolu amerykańskiego, Russela Wilsona. Piosenkarka poinformowała właśnie, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami! Radosną nowiną zakochani pochwalili się na kontach społecznościowych.

Ciara i Russel Wilson poznali się na początku 2015 roku. Przez jakiś czas para trzymała swój związek w tajemnicy. Po raz pierwszy razem pozowali w kwietniu. O tamtej pory chętnie pojawiali się na imprezach branżowych. Ich profile społecznościowe do niedawna nie zawierały żadnych prywatnych zdjęć. Para poinformowała jedynie, że do dnia ślubu zamierzają... żyć w celibacie!

ZOBACZ: CIARA Zaręczyła się!

Zakochani strzegą swojej prywatności, dlatego też o ślubie pary media dowiedziały się dopiero... kilka dni po uroczystości! Wszystko do samego końca utrzymywane było w tajemnicy, a łatwo nie było, bo jak się później okazało, panna młoda miała aż 8 druhen! Wśród nich były między innymi sławne koleżanki wokalistki - Kelly Rowland raz Serena Williams.

Ślub Ciary i Russela Wilsona

Ślub wyglądał jak z bajki! Russel Wilson tego dnia miał na sobie garnitur od Giorgio Armanii. Z kolei Ciara miała na sobie śnieżnobiałą kreację od Roberto Cavalii projektu Petera Dundasa. Sami zakochani pochwalili się w sieci zaledwie jednym zdjęciem, które podpisali: "Jesteśmy Wilsonami".

PRZECZYTAJ TAKŻE: CIARA I RUSSEL WILLSON już po ślubie. Zobaczcie bajeczne zdjęcia z ceremonii [ZDJĘCIA]

Kilka dni temu Ciara podzieliła się z fanami kolejną dobrą wiadomością. Piosenkarka spodziewa się dziecka! We wtorek Ciara obchodziła urodziny i to właśnie tego dnia podzieliła się z fanami informacją o ciąży.

W tym szczególnym dniu urodzin dostałam od rodziny i przyjaciół mnóstwo miłości... Jestem podekscytowana, że w końcu mogę podzielić się jednym z największych darów, jakie mogłam otrzymać od Boga - napisała Ciara pod zdjęciem z ukochanym.

 Będzie to drugie dziecko wokalistki, która z poprzedniego związku (z raperem Future) ma dwuletniego syna, Future Zahira.