Ciara spodziewa się drugiego dziecka. Informacja o tym pojawiała się w mediach w październiku zeszłego roku. Gwiazda dość długo utrzymywała ten news w tajemnicy. Tak samo jak fakt, że wyszła za mąż. Kto będzie ojcem drugiego już dziecka wokalistki? I kto bawił się na baby shower, które ostatnio gwiazda zorganizowała?

ZOBACZ: CIARA jest w ciąży

Na początku lipca zeszłego roku Ciara wyszła za mąż za znanego gracza futbolu amerykańskiego, Russela Wilsona. To właśnie z nim spodziewa się swojego drugiego już dziecka, którego płci jeszcze nie zdradziła. Pierwszego synka gwiazda ma ze związku z raperem Future, z którym po rocznym związku rozstała się w 2014 roku.

Ciara i Russel Wilson poznali się na początku 2015 roku. Przez jakiś czas para trzymała swój związek w tajemnicy. Po raz pierwszy razem pozowali na ściance w kwietniu tego samego roku. Od tamtej pory chętnie pojawiali się na imprezach branżowych. Ich profile społecznościowe długo nie zawierały żadnych prywatnych zdjęć. Od tego czasu dużo się jednak w tej kwestii zmieniło.

Zakochani długo strzegli swojej prywatności, dlatego o ich ślubie pary media dowiedziały się dopiero... kilka dni po uroczystości! Wszystko do samego końca utrzymywane było w tajemnicy, choć nie było to łatwe, bo - jak się później okazało - panna młoda miała aż 8 druhen! Wśród nich były między innymi sławne koleżanki wokalistki - Kelly Rowland raz Serena Williams.

POLECAMY: CIARA I RUSSEL WILLSON już po ślubie. Zobaczcie bajeczne zdjęcia z ceremonii [ZDJĘCIA]

Teraz, 9 miesięcy po wystawnym ślubie gwiazda postanowiła zorganizować baby shower, która na narodziny potomka miało przygotować nie tylko ją, lecz także jej męża. Na imprezie nie mogło zabraknąć przyjaciółek gwiazdy. Co ciekawe, w wydarzeniu tym uczestniczyli też partner wokalistki oraz jej syn z poprzedniego związku (właśnie z raperem Future) – dwuletni Future Zahira Wilburn.

Wszyscy goście imprezy ubrali się na biało, a piosenkarka wynajęła na ten dzień profesjonalnego fotografa, który całe rodzinie robił piękne pamiątkowe zdjęcia.

Teraz możecie je obserwować na Instagramie gwiazdy. My jesteśmy nimi zachwyceni! Zobaczcie je w naszej GALERII!