Gwiazdy chętnie chwalą się w sieci swoimi osiągnięciami oraz najważniejszymi wydarzeniami, jakie mają miejsce w ich życiu. Do nich z pewnością należą także narodziny dziecka, ale czy także sam okres ciąży? Jak się okazuje, jak najbardziej! Zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie, gwiazdy coraz częściej dzielą się z fanami informacjami na temat tego, co jedzą, jak dbają o sylwetkę oraz jak przygotowują się na narodziny malucha.

Za oceanem ten rok pod względem ciąż należy do modelek. Na początku roku Bar Refaeli poinformowała, że spodziewa się dziecka. Ojcem malucha jest jej drugi mąż, Edi Ezra. Jak gwiazda podzieliła się tą informacją? Modelka dodała zdjęcie… testu ciążowego. Dziś jest już w 4. miesiącu ciąży, a na jej Instagramie z dnia na dzień przybywa zdjęć w błogosławionym stanie.

Kolejną modelką, która zrobiła sobie w tym roku przerwę od zawodu, jest żona Adama Levine’a, Behati Prinsloo. Informację o ciąży podał … sam Levine, który oficjalnie potwierdził, że modelka spodziewa się jego dziecka. Zdjęcie jego małżonki w zawrotnym tempie zdobyło ponad 400 tysięcy polubień! Dziś Adam Levine znów pochwalił się zdjęciem z przyszłą mamą.

Jak wiadomo: co za granicą, to i u nas. W rodzimym show-biznesie prym w relacjonowaniu ciąży wiedzie Maja Bohosiewicz. Aktorka od samego początku dzieliła się spostrzeżeniami jej dotyczącymi. Aby łatwiej było jej komunikować się z fanami, Maja założyła bloga parentingowego. To właśnie tam znajdziemy wszelkie obawy, radości, przeżycia, ale i wypowiedzi ekspertów na temat przebiegu ciąży. Dziś Maja Bohosiewicz jest już w 8. miesiącu ciąży, a jej Instagram pęka w szwach od zdjęć z brzuszkiem.

Kolejną polską fanką „internetowej ciąży” była Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 201.Gwiazda niedawno została mamą małego Henryka, ale sam okres ciąży został dokładnie przedstawiony na łamach Instagramu. Na początku modelka ukrywała swój stan pod obszernymi bluzami i swetrami, jednak gdy brzuszek stał się bardziej widoczny, Mancewicz z radością go eksponowała. Dziś szczęśliwa mama zrobiła sobie przerwę od korzystania z kont społecznościowych i po prostu.. cieszy się macierzyństwem.

Modzie na „ciążę online” nie poddała się Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka przez długi czas utrzymywała swój błogosławiony stan w tajemnicy. Co więcej, w Internecie nie znajdziemy zdjęć aktorki, które w jakikolwiek sposób sugerowałyby, że w ogóle spodziewa się dziecka. Dopiero gdy gwiazda dodała zdjęcie na Instagram, podpisując je: "Idzie wiosna - zmiana rozmiaru, zmiana garderoby!"  fani rozpoczęli składanie jej gratulacji. Aktorka zaledwie dwa tygodnie temu została mamą małej Zosi. Na zdjęcie córeczki na pewno trochę jeszcze poczekamy. Agnieszka Sienkiewicz aktualnie wypoczywa i regeneruje siły.  

Zobaczcie w naszej galerii, jakie gwiazdy uległy modzie na selfie z brzuszkiem! 

Lubisz Gala.pl? Polub nas poinformowała, że spodziewa się dziecka0