Jesień za pasem, a polskie gwiazdy szaleją z metamorfozami. Trend na krótkie włosy rozpoczęła Anja Rubik, która przechodzi rok wielkich zmian. Rozstała się z mężem, skupiła się na wspieraniu offowych artystów, bierze udział w akcjach na rzecz kobiet. Jak wiadomo, za zmianą w życiu kobiety zawsze idzie zmiana fryzury i tak z długich blond włosów pozostały krótkie – zw. long bob. Za metamorfozą modelki stoi sam mistrz fryzjerstwa Christiaan Houenbos.

Zobacz: Anja Rubik obcięła włosy! "To był najwyższy czas" - napisała modelka. Za metamorfozą stoi mistrz fryzjerstwa

Na metamorfozę zdecydowała się również Ewa Farna, która zrezygnowała ze swoich długich ciemnych włosów na rzecz krótkich, zaledwie do ramion. To jednak nie wszystko. Piosenkarka od kilku dni ma także grzywkę, która podkreśla jej kości policzkowe. Za jej metamorfozą stoi stylista gwiazd i fryzjer, Bartek Janusz.

Zobacz: Ewa Farna już tak nie wygląda. Zdecydowała się na ostre cięcie. Zobacz jej odważną metamorfozę

Kolejna była Danuta Stenka, która dawno nie pojawiała się na salonach. Gwiazda zrobiła wyjątek w ramach premiery filmu Nowy Świat, gdzie pojawiła się odmieniona – tak jak Ewa Farna postawiła na grzywkę opadającą na czoło. Fani od razu dostrzegli, że ta fryzura wyjątkowo pasuje aktorce i dodaje jej pewności siebie.

Zobacz: Danuta Stenka już tak nie wygląda. Powróciła odmieniona na salony. Oto nowa fryzura aktorki

Z fryzurą zaszalała równie Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury, która na Facebooku podzieliła się metamorfozą. Żona aktora zaskoczyła fanów, gdyż jej włosy mieniły się wszystkimi kolorami tęczy! Internauci mogą jednak spać spokojnie, bo była to tylko chwila szaleństwa i Edyta Pazura już powróci łado blond. Nad zmianą fryzury zastanawia się  z kolei Ada Fijał, która pokazała fanom zdjęcie sprzed lat. Aktorka ma na nim dłuższą grzywkę i internauci już porównali ją do Anny Przybylskiej oraz Shannen Doherty. Ada Fijał wciąż waha się czy powrócić do takiej fryzury, ale biorąc pod uwagę opinie fanów, według nas, nie powinna się wahać.

Zobacz: Edyta Pazura pokazała się w kontrowersyjnej fryzurze. Korzystna zmiana? [ZDJĘCIA]

Fryzurę zmieniła również Maria Sadowska, która także zdecydowała się na krótkie cięcie. Wokalistka znacznie skróciła swoje bujne długie blond, które dziś sięgają jej ramion. Z pewnością odświeżony wygląd dodał jej charakteru. Nową fryzurę Sadowskiej będziemy mogli już niedługo podziwiać podczas odcinków The Voice of Poland.

Zobacz: Maria Sadowska odważna metamorfoza gwiazdy. Zdecydowała się na ostre cięcie

Fryzurę zmieniła niedawno Katarzyna Bujakiewicz. Aktorka swoją metamorfozą podzieliła się na Instagramie. Jak dziś wygląda? Gwiazda postawiła na styl lat 90 – zaczesała włosy na bok, pofalowała oraz rozjaśniła. Bujakiewicz odświeżyła swój wygląd i od razu widać, że świetnie czuje się w nowej fryzurze.

Zobacz: Katarzyna Bujakiewicz zmieniła fryzurę! Aktorka przeszła sporą metamorfozę. Postawiła na styl lat 90

Zmianę w wyglądzie zafundowała sobie również Katarzyna Cichopek. Aktorka swoją metamorfozą podzieliła się z fanami na Instagramie. Gwiazda także postawiła na long boba, w którym wygląda dosłownie jak Victoria Beckham sprzed lat! Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem idolki.

Zmianę wizerunku zafundowała sobie również Anna Popek. Prezenterka również odświeżyła wygląd i od dziś mamy okazję podziwiać jej nową fryzurę. Gwiazda delikatnie podcięła włosy i zrobiła sobie grzywkę.

Zobaczcie w naszej galerii metamorfozy polskich gwiazd. Która z nich wygląda najkorzystniej?