Film 50 twarzy Greya okazał się wielkim sukcesem. Nic więc dziwnego, że producenci trylogii długo nie czekali z rozpoczęciem pracy nad kolejną częścią zatytułowaną Ciemniejsza strona Greya, która ukaże się dopiero 10 lutego 2017 roku.

Oczekiwanie na kolejną część przygód Christiana Greya i Anastasii Steele z pewnością umilają niespodzianki od producentów, reżyserów i aktorów filmu.  Pierwszy zwiastun Ciemniejszej strony Greya ukazał się już w maju ubiegłego roku. Wówczas mieliśmy okazje podziwiać przede wszystkim Jamiego Dornana.

Jakiś czas temu do sieci trafiły zdjęcia kolejnych przygód Christiana Greya, które były kręcone w Vancouver oraz na Lazurowym Wybrzeżu. Główni bohaterowie nagrywali sceny w kostiumach kąpielowych, więc fani z pewnością nie byli zawiedzeni – mieli okazję podziwiać swoich ulubionych aktorów – Dakotę Johnson i Jamiego Dornana.  

W filmie Ciemniejsza strona Greya w Elenę Lincoln wcieli się Kim Basinger. Kobieta znana także jako "Pani Robinson" jest byłą kochanką i partnerką biznesową Greya. Swój udział w drugiej części trylogii potwierdzili również Tyler Hoechlin, Luke Grimes, Rita Ora czy Max Martini

Wczoraj do sieci trafił kolejny krótki teaser, w którym tym razem mamy okazję podziwiać Dakotę Johnson:

Producenci programu wciąż podsycają atmosferę wokół filmu, bo do sieci trafił cały zwiastun nowej części! Sami Zobaczcie: 

 

Przeczytaj także: Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie drugiej części Greya. Zobaczcie zdjęcia zza kulis