To najbardziej oczekiwana piosenka ostatnich miesięcy. Producenci filmu, aktorzy, jak i sami wokaliści wzbudzali coraz większe zainteresowanie utworem „I don’t wanna live forever”. Dziś teledysk do piosenki Taylor Swift i Zayna Malika trafił do sieci! Już obejrzało go ponad milion użytkowników Youtube'a.

To pierwsza piosenka Taylor Swift od dwóch lat. Wówczas ukazał się jej krążek „1989”. Od tamtej pory wokalistka zapowiedziała, że robi sobie przerwę od nagrywania. Wielką niespodzianką okazał się dla jej fanów utwór „I don’t wanna live forever”.  Po raz pierwszy o utworze poinformował Zayn Malik, którego solowa kariera w ubiegłym roku nabrała rozpędu.

ZOBACZ: ZAYN MALILK I GIGI HADID Nowa HOT para w Hollywood

Wokalista związany z Gigi Hadid wypuścił do sieci fragment utworu, a fani rozpoznali, że wraz z byłym wokalistą One Direction śpiewa Taylor Swift! Kawałek „I don’t wanna live Forever” to pierwsza ujawniona piosenka z sagi „50 twarzy Greya”, która znajduje się w soundtracku do „Ciemniejszej Strony Greya”.

PRZECZYTAJ TAKŻE: CIEMNIEJSZA STRONA GREYA  Już jest krótki teaser filmu "Ciemniejsza Strona Greya" [WIDEO]

Polska premiera „Ciemniejszej strony Greya”  już10 lutego 2017 roku, tuż przed Walentynkami. Dziś do sieci trafił teledysk do piosenki „I don’t wanna live forever”, który towarzyszy produkcji. Piosenka nagrana przez Taylor Swift i Zayna Malika promuje film „Ciemniejsza Strona Greya”. Nic więc dziwnego, że teledysk do tego utworu również został utrzymany w tym klimacie.