Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. Zakażenie wirusem SARS-CoV-2 stwierdzono także u jej partnera, rekordzisty świata w triathlonie Roberta Karasia. Spodziewająca się swojego pierwszego wspólnego dziecka para została już objęta izolacją domową.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś mają koronawirusa

Informacją o zarażeniu wirusem z Wuhan, który wywołał trwającą już od ponad roku pandemię, aktorka i wokalistka podzieliła się ze swoimi obserwatorami we wtorek 16 marca za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Latali na drugi koniec świata, a zarazili się w Polsce ;) Uważajcie na siebie #covid #kwarantanna – napisała przyszła mama.

Włodarczyk na razie nie ujawniła, czy wystąpiły u niej już pierwsze objawy choroby COVID-19. Cztery dni wcześniej 40-letnia artystka skarżyła się jednak na złe samopoczucie w drugim trymestrze ciąży. Do wykonania testu na obecność koronawirusa sprowokował ją również przedłużający się nieżyt nosa.

Drugi trymestr miał okazać się fantastyczny a u mnie znowu odwrotnie. Wystarczył mi miesiąc w Polsce i nagle się okazuje, że w zasadzie niczego mi nie wolno. Że sushi czy tatara nie wolno to wiem. Ale ostatnio usłyszałam o jajkach! Masaży nie wolno mimo, że nogi puchną, kropli do nosa nie wolno mimo, że nie można swobodnie oddychać, na wszystko trzeba uważać i wszystkiego się bać – żaliła się 12 marca na Instagramie.

Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia pod najnowszym postem Agnieszki Włodarczyk zostawili już m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Katarzyna Cichopek.

Przypomnijmy, że pod koniec stycznia gwiazda filmu "Sara" i serialu "13 Posterunek" oraz jej chłopak wrócili z kilkumiesięcznego pobytu na indonezyjskiej wyspie Gili. W lutym para wyjechała na kolejny egzotyczny urlop, ale tym razem nie zdradziła swojej destynacji.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk wyszła za mąż w Indonezji? Jest komentarz aktorki