Ciąża Maffashion to temat, który krąży w mediach już od kilku miesięcy. Choć popularna blogerka modowa i bizneswoman nie zaprzeczała doniesieniom tabloidów i serwisów internetowych, to jednak na jej oficjalnych profilach w mediach społecznościowych próżno było szukać jednoznacznych wypowiedzi na temat jej odmiennego stanu czy zdjęć ukazujących jej ciążowe krągłości. Aż do teraz.

Maffashion dziękuje za gratulacje po ogłoszeniu ciąży

Pod koniec sierpnia Julia Kuczyńska i jej partner Sebastian Fabijański zdecydowali się w końcu po raz pierwszy zaprezentować światu efekty sesji ciążowej influencerki, ogłaszając w ten sposób oficjalnie radosną nowinę. 

ZOBACZ: Maffashion zostanie mamą. Blogerka po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek [FOTO]

Pod zdjęciami ciężarnej Maffashion na Instagramie pojawiły się tysiące komentarzy z gratulacjami.

- Słuchajcie, bardzo, bardzo dziękuję za tyle pozytywnej energii. Jestem, w sumie, to trochę wzruszona - wyznała w poniedziałek Maffashion na InstaStory.

Do 32-latki zdążyły już dotrzeć pierwsze prezenty przygotowane z myślą o dziecku influencerki i aktora-rapera. Wielką paczkę dla Maffashion wysłała m.in. Nicole Sochacki-Wójcicka, znana w sieci jako Mama Ginekolog.

Jeszcze tego samego dnia szczęśliwa Kuczyńska zdecydowała się też pochwalić na InstaStory częścią wyprawki dla swojego wyczekiwanego maleństwa. Wyraźnie nie była w stanie ukryć wzruszenia.

- Znowu się popłaczę - wyznała przyszła mama, przeglądając miniaturowe skarpetki i śpioszki.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko jeszcze raz złożyć przyszłym rodzicom serdeczne gratulacje.

Zobacz najnowsze zdjęcia Maffashion w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Maffashion zdradziła, ile zainwestowała we własną markę: "To była kwota sześciocyfrowa"