Koronawirus zbiera we Włoszech śmiertelne żniwo. Dane są zatrważające: średnio co trzy minuty ktoś umiera w tym kraju z powodu Covid-19. Na kwarantannie przebywa aktualnie m.in. zawodnicy klubu piłkarskiego Juventus Turyn, w tym grający tam na pozycji bramkarza Wojciech Szczęsny. Izolację członków drużyny zarządzono po tym, jak zakażenie wirusem SARS-CoV-2 stwierdzono u obrońcy, Daniele Ruganiego. Był to pierwszy przypadek koronawirusa we włoskiej Serie A. Niestety, we wtorek okazało się, że pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymała także partnerka piłkarza, Michela Persico. Następnego dnia na jaw wyszła informacja, że piękna WAG jest w czwartym miesiącu ciąży.

-  Mam nadzieję, że to nie wpłynie na dziecko. Lekarze zapewnili mnie, że nie powinno być problemów, ale postawcie się w mojej sytuacji - to absolutnie przerażające - powiedziała w rozmowie z włoskim magazynem "Chi".

Ciężarna partnerka Daniele Ruganiego ma koronawirusa

Persico szczerze wyznała, że nie tak wyobrażała sobie ogłoszenie światu informacji o tym, że razem z ukochanym spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

To miała być chwila radości - przyznała.

Ciężarna partnerka zawodnika Juventusu uspokoiła jednak swoich obserwatorów na Instagramie i ogłosiła, że zakażenie koronawirusem przechodzi bezobjawowo. Nie ma gorączki, która mogłaby stanowić zagrożenie dla zdrowia w jej odmiennym stanie.

Pozytywny, ale bezobjawowy wynik! Cześć wszystkim, właśnie otrzymałam wynik, ale chciałam was uspokoić odnośnie mojego zdrowia, nic mi nie jest! I bardzo dziękuję za waszą miłość! - pisała we wtorek na swoim profilu.

ZOBACZ TEŻ: Marina Łuczenko ciężko znosi kwarantannę męża: "Nasza rodzina nieprędko będzie w komplecie"

Więcej informacji na temat przeciwdziałania koronawirusowi możesz znaleźć tutaj. Całodobowa infolinia NFZ o koronawirusie: Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. Pod numerem bezpłatnej i całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.