Profesjonalna sobowtórka Meghan Markle (zbyt) mocno wczuła się w swoją rolę. Olivia Marsden z Londynu właśnie zdradziła, że jeśli urodzi chłopca, to da mu na imię Archie na cześć sławnego Baby Sussex. Co ciekawe, spodziewająca się dziecka 23-latka odkryła, że jest w ciąży we wrześniu 2018 roku, czyli miesiąc przed tym, jak przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej oficjalnie ogłosili, że księżna i książę Sussex wkrótce przywitają na świecie swojego pierwszego potomka. 

Sobowtórka Meghan Markle da dziecku imię Archie

Jak donosi brytyjski dziennik "The Sun", termin porodu Olivii Marsden wypada w piątek, 24 maja, a więc zaledwie dwa i pół tygodnia po narodzinach syna Harry'ego i Meghan. Warto dodać, że sobowtórka księżnej Sussex i jej partner, pochodzący z Francji 27-letni technik internetowy, wciąż nie znają płci swojego dziecka. Wyznała, że będą się cieszyć bez względu na to, czy jest to chłopiec, czy dziewczynka.

- Byłaby to dodatkowa radość, gdybyśmy mieli naszego małego księcia. Wtedy poważnie rozważyłabym nazwać go Archie... jak mogłabym tego nie zrobić? - wyznała Olivia.

To jednak nie koniec podobieństw. Marsden, była stewardessa, zakochała się w swoim obecnym partnerze w Toronto. W tym samym kanadyjskim mieście miał się też rozpocząć romans Harry'ego i Meghan. 

W swojej starej pracy sobowtórka Meghan Markle raz w tygodniu latała na trasie z Londynu do Toronto, gdzie przyszła księżna Sussex mieszkała podczas pracy na planie serialu "W garniturach" (oryg. "Suits"). Wielu pasażerów myliło ją z Meghan.

- Ilość komentarzy, jakie słyszałam podczas każdego lotu była niesamowita. Po czasie, pomyślałam sobie: "Może coś rzeczywiście w tym jest" - opowiada.

Za profesjonalne udawanie Meghan Markle wzięła się w lutym 2018 roku i od tamtego czasu stało się do dla niej źródłem konkretnego dochodu. Za każde wystąpienie w roli księżnej kasuje nawet aż 500 funtów, czyli ok. 2500 zł. Co ciekawe, jej matka trudni się tym samym fachem - jej zawodową sobowtórką Madonny.

Zobacz zdjęcia sobowtórki Meghan Markle w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kożuchowska z ulubioną torebką Meghan Markle. Znamy markę i cenę!