Kto da wiarę, że w minionym roku Cindy Crawford skończyła już 50 lat?! Przy okazji swojego okrągłego jubileuszu światowej sławy top-modleka ogłosiła, że  wycofuje się z modellingu i przekazuje pałeczkę młodszemu pokoleniu. Jak się okazuje, jej dzieci chętnie skorzystały z tej okazji. Podczas niedzielnej gali Fashion Los Angeles Awards Cindy po raz kolejny zaprezentowała je światu na czerwonym dywanie. Czy Kaia i Presley odziedziczyły na tyle oryginalną urodę po mamie, aby również podbić światowe wybiegi mody?

ZOBACZ: ZOSIA ŚLOTAŁA tak wygląda garderoba stylistki [ZDJĘCIA]

Wiele na to wskazuje. Szczególnie, że oboje zaczęli już stawiać pierwsze kroki w modellingu. 17-letni syn top-modelki Presley już w zeszłym roku zaliczył swój wybiegowy debiut. Miało to miejsce podczas mediolańskiego pokazu Moschino. Jego 15-letnia siostra Kaia na rynku modowym aktywna jest już od dwóch lat! Kaia występuje w prestiżowych kampaniach reklamowych, w tym m.in. u szczególnie popularnego w USA Marca Jacobsa. Zdaniem wielu obserwatorów rynku mody, czeka ją wielka kariera w branży. Jej uroda na pewno znacznie jej w tym pomoże. Nie zaszkodzi też znane nazwisko

W ostatnią niedzielę Cindy pojawiła się wraz ze swoim mężem, Rande Gerberem na gali Fashion Los Angeles Awards. Piękna para zabrała ze sobą swoje jeszcze piękniejsze dzieci. Kaia pokazała się tego wieczoru w długiej do ziemi, bordowej sukni z długim rozcięciem z przodu. Jej brat wybrał za to casulaowe połącznie granatowego garnituru i ciemnych trampek.

POLECAMY: PAULINA KRUPIŃSKA zdradziła płeć swojego drugiego dziecka!

Przyznacie, że Cindy Crawford ma wyjątkowo piękne dzieci?

Mają szansę podbić światowe wybiegi mody i zrobić równie zawrotną karierę jak ich mama?