Julia Wieniawa jedną ze 100 najseksowniejszych Polek CKM. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości magazyn stworzył ranking najgorętszych Polek ostatniego stulecia. Okazuje się, że 19-letnia Wieniawa zajęła w nim wysokie trzecie miejsce. Tak wysokiej pozycji wschodzącej, nastoletniej gwiazdy chyba nikt się spodziewał? Jak redakcja magazynu uzasadniła swoją decyzję? Kto jeszcze znalazł się w rankingu CKM? Sprawdź PONIŻEJ.

Julia Wieniawa jeszcze nie ma 20 lat i wciąż nie pokazała wszystkiego, więc już robi się nam gorąco na samą myśl, co będzie dalej - czytamy w CKM.

No cóż, trudno się nie zgodzić, choć warto pamiętać o niezwykle młodym wieku Julii. Co warto zauważyć, przed Julią w rankingu znalazły się jedynie Aneta Kręglicka (2. miejsce) oraz Katarzyna Figura (1. miejsce). Wieniawa zdążyła już się już nawet pochwalić swoją pozycją w zestawieniu na Instagramie. Do relacji dodała dwa zdjęcia: na pierwszym okładkę magazynu, na drugim zbliżenie na wzmiankę o sobie. Zobaczcie, jak podpisała to zdjęcie:

Niezły skład!

Kariera Julii Wieniawy rozwija się ekspresowym tempie. Aktorka, kojarzona do tej pory głównie z serialem Rodzinka.pl, wystąpiła już także w kilku filmach w tym m.in. „Kobiety Mafii” Patryka Vegi, „Serce nie sługa” oraz „Kobieta sukcesu”. Myślicie, że po okrzyknięciu jej jedną z najseksowniejszych Polek mijającego stulecia, teraz przyjdzie pora także na nieco bardziej odważne role…?