Jest ona gustownie zaprojektowana, ale o tym, że naprawdę warto ją mieć, decydują przede wszystkim atrakcyjne zniżki i rabaty od partnerów. Dzięki temu Class&Club to karta wprost idealna na codzienne zakupy czy weekendowy shopping. Tym bardziej, że można dzięki niej skorzystać z atrakcyjnych ofert wielu restauracji i hoteli, sklepów z odzieżą i biżuterią, zakupów związanych ze sportem i rozrywką, czy sklepów internetowych z bogatą ofertą różnego typu produktów. Wszystko to w ramach programu Class&Club, dostępnego – po partnersku, wygodnie i bezpłatnie – dla każdego posiadacza karty. Listę partnerów programu można znaleźć na stronie http://raiffeisenpolbank.com/class-and-club oraz w aplikacji Class&Club dostępnej na telefony komórkowe.

W ramach akcji „Szaleństwo Zakupów”, Raiffeisen Polbank przygotował specjalną ofertę karty kredytowej Class&Club. Wystarczy złożyć wniosek o kartę do 4 października 2015 roku, a bank wyda ją za 0 zł w pierwszym roku obowiązywania umowy. Dodatkowo osoby, które zdecydują się uczestniczyć w „Szaleństwie Zakupów”, będą mogły rozłożyć zakupy dokonane kartami Raiffeisen Polbank na raty (karta musi posiadać taką funkcję). Transakcję lub sumę transakcji dokonanych w dniach 3 – 4 października 2015 roku, na łączną kwotę minimum 500 zł, można będzie rozłożyć na 5 lub 10 rat bez żadnych opłat!

Posiadacze kart kredytowych Class&Club mogą dodatkowo skorzystać z programu World MasterCard Rewards. Każda płatność kartą nagradzana jest w nim punktami, które można wymieniać na markowe nagrody rzeczowe lub niezwykłe atrakcje, takie jak lot helikopterem, balonem czy jazda bolidem wyścigowym. Punkty za zakupy naliczają się automatycznie. Klientowi pozostaje jedynie decyzja, którą nagrodę wybiera.

Class&Club to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują.     Dzięki bezpłatnemu pakietowi Class&Comfort klienci otrzymują ubezpieczenie w podróży, pokrycie kosztów leczenia czy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo, opcjonalny pakiet Class&Care zapewnia ochronę życia i zdrowia ubezpieczonego.

Karta Class&Club zapewnia też wygodną kontrolę wydatków kartowych – wystarczy aktywować serwis SMS.

Z akcji „Szaleństwo Zakupów” skorzystać będzie mógł każdy, kto w trakcie jej trwania będzie posiadał jakąkolwiek aktywną kartę płatniczą Raiffeisen Polbank i dokona nią zakupów u partnerów akcji. Bank oferuje też Srebrnego MasterCarda, Kartę Kredytową na Abonament.  Można także skorzystać z kart wydawanych do kont osobistych, jak karta Class&Club do konta Premium czy karta do Wymarzonego Konta Osobistego, które wybrało już 200 tys. osób w Polsce.

 

Więcej o „Szaleństwie Zakupów” na stronie: http://www.szalenstwozakupow.pl/

Więcej o ofercie Banku na stronie: www.raiffeisenpolbank.com