Nie cichną echa skandalu z udziałem Edyty Górniak i Donatana w Opolu. Tym razem swoje zdanie na temat afery wypowiedziała Cleo. Piosenkarka, która rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie od współpracy z Donatanem, odpowiedziała na pytanie fana, który poprosił ją o komentarz odnośnie zachowania producenta względem znanej wokalistki podczas pozowania do wspólnych zdjęć. Zdaniem wykonawczyni hitu "My Słowianie", sytuacja z łapaniem za pośladek i spoliczkowaniem w obecności tłumu fotoreporterów była wyreżyserowana.

- Donatan ma esktrawaganckie poczucie humoru i styl bycia ;) Do tego wydaje mi się, że to było ustawione ;) Tak przynajmniej to wygląda - napisała Cleo na Facebooku.

Cleo komentuje zachowanie Donatana w Opolu

Fani wokalistki nie mogą oprzeć się wrażeniu, że w taki sposób Cleo próbuje stara się bronić Donatana i odwrócić uwagę od jego skandalicznego zachowania w Opolu. Przypomnijmy, że po tym, jak nagranie ze zdarzenia wyciekło do sieci, internauci pochwalili Edytę Górniak za jej stanowczą reakcję na niepożądany dotyk kolegi z branży. Z kolei na Donatana wylała się fala krytyki - również za to, że nie przyznawał się do winy, tłumacząc swoje zachowanie celową próbą wywołania dyskusji. Po emocjonalnym oświadczeniu Edyty Górniak, która postanowiła zerwać z producentem jakąkolwiek współpracę, Donatan ostatecznie przeprosił gwiazdę. Zaznaczył jednak też, że jest zaskoczony jej oświadczeniem i zasugerował, że korzysta z szumu medialnego wywołanego aferą.

Zdjęcia Cleo, Donatana i Edyty Górniak znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: KONCERT MARILYNA MANSONA w Warszawie przerwany. Ogłoszono alarm i ewakuację!